Кадастр науково-виробнича фірма
Телефонные номера width=

Оцінка землі

«Купуйте землю - адже її вже більше ніхто не виробляє»
Марк Твен.

Список документів, які потрібні при оцінці землі:

  • Документи, що підтверджують право власності на землю;
  • Паспорт власника;
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Факторы, влияющие на стоимость земли:

  • Местоположение;
  • Уровень цен и конкуренции на рынке земли;
  • Инфраструктура земельного участка (дороги, коммуникации, учреждений торговли, развлекательных, образования и т.д.)
  • Площадь участка;

І це далеко не повний перелік факторів, що впливають на вартість земельної ділянки.

Копії документів для оцінки землі також можна зробити у нас в офісі. Оригінали документів собі не залишаємо. Нотаріально завіряти документи для оцінки землі не потрібно.

Результатом оцінки квартири є звіт в стислому вигляді, зшитий, прошитий і пронумерований, скріплений підписами оцінювача (оцінювачів), керівником фірми і печаткою.

Кожен звіт з оцінки землі проходить обов'язкову реєстрацію в базі даних на сайті Фонду Держмайна України.

Терміни проведення робіт складають 1 робочий день. В екстрених випадках оцінка може бути проведена і в більш короткі терміни (термінова робота).

Ми також можемо проконсультувати у земельних питаннях і допомогти з отриманням необхідних Вам документів для проведення цивільно-правових угод.

Земля є основою всіх процесів життєдіяльності суспільства, що відбуваються в політичній, економічній, соціальній, виробничій, комунальній, екологічній та інших сферах. У цьому зв'язку вона має вартість і адекватна оцінка землі являє собою одне з найважливіших умов нормального функціонування і розвитку економіки і суспільства.

Необхідність в результатах об'єктивної оцінки землі (земельних ділянок) потребують як державні, так і муніципальні органи виконавчої влади з метою ефективного управління земельними ресурсами та проведення раціональної земельної і податкової політики.

Занижена оцінка вартості землі породжує неефективне землекористування і завдає шкоди державі у вигляді неотриманих податків. І наше завдання, як професійних оцінювачів, знайти баланс в моделі відносин «держава-платник податків».

До недавнього часу експертна грошова оцінка землі була така ж затребувана, як і оцінка квартир і будинків. Але, у зв'язку, з подіями в нашій країні і проведеними реформами земля стала найменш затребуваним товаром на ринку нерухомості, оскільки ліквідність землі сильно впала.

Незабудовані земельні ділянки практично перестають бути товаром і продаються, в основному, як «будинок із землею». Але навіть у такому випадку необхідна окремо оцінка будинку та окремо експертна грошова оцінка земельної ділянки.

Спектр випадків виникнення необхідності проведення оцінки землі значно вужче, ніж у оцінки нерухомості. Це пов'язано з тим, що, з недавнього часу, експертна оцінка землі у випадках дарування або успадкування землі родичами першого ступеня споріднення не потрібна. Її (експертну оцінку землі) замінили нормативною оцінкою землі, яка замовляється в «єдиному вікні» разом з «Витягом із ДЗК». І тільки якщо нормативну оцінку землі не проведено (як правило, якщо ділянка за межами населеного пункту) замовляється експертна грошова оцінка землі.

Важливо враховувати, що ринкова вартість землі непостійна. Вона змінюється з часом разом зі змінами зазначених вище факторів. Тому об'єктивно оцінити земельну ділянку і визначити її вартість можливо тільки на конкретну дату оцінки. При нових угодах в майбутньому, необхідно проведення оцінки знову, тому що стара оцінка буде неактуальна.

Оцінка землі проводиться все для тих же цілей оподаткування при укладанні цивільно-правових угод (купівля-продаж, дарування, міна, спадщину). Як і для квартир і будинків оцінка землі може Вам знадобитися при заставі або при перерахунку заставної вартості у банку і т.д.

Якщо у Вас виникли питання, пов'язані з оцінкою землі, ми завжди будемо раді надати Вам послуги в цій сфері оцінки за адресою:
м. Бровари, вул. Гагаріна, 22, каб. №304 або за телефоном: 067-725-67-75.